8 responses

 1. Aija
  February 29, 2016

  Paldies par noderīgo informāciju, jo iepriekš nezināju, ka ir pieejams šāds GPS pulkstens!!!!

  Reply

  • Andrejs
   February 29, 2016

   Sveika Aija!
   Tad uz priekšu! Mūszemes tik iecienītais AliExpress interneta veikals ir pilns ar šāda veida ierīcēm. Kā jau es nobeigumā rakstīju, šoreiz pat būtu samērā gudri no sākuma izmēģināt Ķīniešu meistardarbus, vai vispār tev tas ir vajadzīgs. Tehniski jau ķīnietis būs tāds pats kā jeņķu verķis, tikai darbības un akumulatora mūžs, pēc manas pieredzes, var pat ļoti atšķirties.

   Reply

 2. Inga
  March 9, 2016

  Es gan nedomāju, ka telefons ir īstā ierīce, kuru izmantot bērna uzraudzībai. Pat, ja mazajam ir tas iPhons, tad tā precizitāte ir gaužām švaka, bet reizēm pat pilnīgi neprecīza. Manuprāt, tā fīča ir tikai ražotāju papildus vērtības sajūtas radīšana un cenas paaugstināšana.
  Man pašai nav bijuši nekādi citi sekošanas rīki, kā jau minējāt puljksteņi vai piekariņi, bet neesmu pārliecināta par to lietderību. Var jau būt, ka tiešām ir vērts pamēģināt kādu ķīniešu lētā gala produktu, lai saprastu GPS sekotāju būtību un praktisko lietderību.

  Reply

  • Andrejs
   March 9, 2016

   Sveika Inga!
   Es piekrītu gan par telefonu gan par pašām GPS sekošanas ierīcēm. Bet nekas jau nav perfekts un ideāls. Nepamēģinājis praktiski, tāda tukša spriedelēšana vien ir. Es domāju tā, ja tiešām ir vajadzīgs kāds uzraudzības rīks bērnam, tad noīrēt tanti, lai sēž un skatās ko resgalis dara, būtu visefektīvāk. Cik tas izmaksās? Mūsdienās samērā dārgi. Man gan liekas, ka kičīgs pulkstenis uz rokas ar GPS sekošanas opciju, varētu būt neslikts un nedārgs reisinājums.
   Jāmēģina, ja nesanāks, tad var iemontēt savam sunim vai kaķim, lai izzinātu to ārpusmājas gaitas.

   Reply

 3. Aivars Sproģis
  April 17, 2016

  Sveiki! Lieliska mantiņa. Man gan bērni jau lieli nu jau mazbērni un mazmaz bērns. Cik varēju izburkšķerēt angļu mēlē un lietojot to tulkošanas rīku, tad sapratu, ka arī suņiem ir tie gps sekotāji. Tas būtu lieliski pamēģināt, jo man laukos ir seši suņi, neskaitot kaķus.
  Vai jums ir kādi reāla pieredze ar suņu sekotāju lietošanu?
  Aivars

  Reply

  • Andrejs
   April 17, 2016

   Sveiks Aivar un prieks par taviem bērniem un mazbērniem!
   Būšu godīgs un teikšu, ka man personīgi nav tāda suņa kuram būtu valadzīgs GPS sekotājs. Kaķim es vispār uzskatu, ka tas ir bezjēdzīgs gadžets, bet sunim, atkarībā no konkrētiem apstākļiem, varētu arī pamēģināt. Ja tiešām suns mēdz aizšpanēt no mājām un blandīties par nekurieni, tad GPS suņu sekotājs varētu būt arī noderīgs. Manis aprakstītais Tagg vai Whistle varētu pat noderēt.

   Reply

 4. Ivo
  November 6, 2016

  Labdien!
  Par bērnu GPS terkeriem daudz maz ir skaidrs, bet mani vairāk interesē aizsardzība un sekošana priekš laivām, precīzāk, ūdens motocikliem. Es, cik nu mācēju angliski, jūsu saitā lasīju par tādu iespēju.
  Man konkrēts jautājums, vai tas iTrack 2.0 tiešām derētu lai būtu kaut nedaudz drošāks par savu braucamo?
  Paldies
  Ivo Sproģis

  Reply

  • Andrejs
   November 6, 2016

   Paldies, ka izrādījāt interesi par tēmu.
   Es viennozīmīgi atbildēt uz jūsu jautājumu nevaru. Teikšu tā, iTrack 2.0 ir nedārgs, neĶīnietis, un samērā drošs un izturīgs GPS skotājs jeb tracker. Ja runājam konkrēti par ūdensmotociklu, tad šis pat varētu būt ļoti pieņemams variants. Šādu braucamo parasti ilgi neatstāj neuzraudzītu, bet ja gadās, kad pludmalē to kāds ir nočiepis vai joka pēc sagribējies bez īpašnieka ziņasparaukāties, tad ar iTrack 2.0 to uz karstām oglēm varētu izsekot. Nav nemaz tik viegli ūdens motociklu ātri noslēpt.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top
mobile desktop