4 responses

 1. Egils
  August 19, 2017

  Paldies par kastu, tieši tas ko meklēju. Nākamnedēļ arī dodamies uz Horvātiju, divi pieaugušie un divi bērni 8.gadi un 10 gadi. Auto ir VW Multivan arī dīzelis.
  Man konkrēts jautājums par kempingu. Cik sapratu tad maksa ir par vietu un cilvēku skaitu un vecumu. Auto cena ir pēc garuma un laikam Multivan jau ir virs 5 metriem. Vai man tas ir jāuzrāda bookingā un vai var dzīvot gan busiņā un teltī vienlaicīgi par to pašu maksu? Varbūt ir kāda pieredze vai novērojumi.
  Paldies!

  Reply

  • Andrejs
   August 19, 2017

   Sveiks Egīl!
   Prieks dzirdēt ka mans apraksts kādam jau ir palīdzējis. Multivan ir lielisks un ērts braucamais. Konkrēti sakarā ar šo jautājumu man būtu ieteikums vispār neko iepriekš nerezervēt. Tici man, vietas tur ir pietiekoši un tu nebūsi piesaistīts laika ierobežojumiem. Varbūt arī tur nemaz nepiefiksēs braucamā garumu, ja nu vienīgi nevelc piekabi. Ja godīgi, tad piekabes un pat treileru vikšana pa tiem kalnu ceļiem man liekas apgrūtinoša barukšana, nepavisam ko gribas atvaļinājumā. Es pat runāju ar vienu vā
   cieti no Berlīnes, viņam bija riktīgi garā riteņmāja un vilka ar 120 zirgspēku VW Passat. Viņš pat teica ka murgs ne kaifs. Nu, bet visādi jau var būt.
   Lai patīkams brauciens un, ja kas uz sirds, vari dot ziņu un pat rakstīt privāti.

   Reply

 2. Gita
  July 7, 2018

  Paldies par lielisko un izsmeļošo informāciju. Atradu Jūsu rakstu pēdējā momentā un izdarījām dažas korekcijas plānotajā braucienā. Mums arī nav nekas iepriekš nobukots par dzīvošanu, gribam uz vietas skatīties. Bijām plānojuši meklēt internetā, bet, izlasot rakstu, nolēmām, kā rakstījāt, uz dullo. Kaut ganm arī pārbaudījām to Mirac kempingu un tur tiešām ir pieejamas teltis un pat tās padārgās mājiņas. Par to naudas lietu mums jau arī ir pieredze un tiešām skadrā ir lētāk. Interneta tarifi gan ir nedaudz mainījušies, tagad LMT dod 4gb mēnesī, ja nemaldos. Arī degvielas cenas ir augušas visur. Vēlreiz paldies.
  P.S. Irbes ieteka ir brīnišķīga vieta, pārbaudīts.

  Reply

  • Andrejs
   July 7, 2018

   Prieks dzirdēt, ka varēju kaut nedaudz palīdzēt. Jums taisnība gan par interneta tarifiem gan degvielas cenām, kuras pastāvīgi mainās, pārsvarā gan uz augšu.Ja lietosiet WAZE, tad ieteikums ticēt, it sevišķi par sastrēgumiem Slovēnijā uz tiem ceļiem kuri ved uz jūru nedēļas nogalē. Kā jau minēju, mazie celiņi ir daudz iespaidīgāki, ja nu vienīgi nav laika limits. Kaut gan var būt kalnos kāda avārija, tad gan būs jāpastāv. Es stāvot sapazinos ar vietējiem un guvu lielsku informāciju un padomus. Lai veicas!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top
mobile desktop